Čelenka s dvojitou mašlí růžová a stříbrná

 
  • 1 z 2
 

Že jste hledali něco v těch klasických dívčích barevných kombinacích? Tak už nemusíte nikde šmejdit, právě jste to našli.

Barva
Čelenkový základ
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
370 Kč 370 Kč 370 Kč 370 Kč    
Kategorie Mouse Princess
 

Ani malá, ani velká - prostě tak akorát, aby ozdobila hlavinku malé lásky.

Čelenky s mašlí jsou u miminek prostě klasika a nejedna maminka na focení, nebo rodinné setkání, nějakou tu parádu pro svoji princezničku pořídí. Alespoň u nás to tak bylo:-)

Chtěla jsem i pro malé lásky vytvořit tak trochu šperk a proto je mašlička do vlasů ozdobená skleněnými broušenými kameny české značky Preciosa a skleněnými Preciosa korálky. Díky tomu se pěkně třpytí a působí čistým a luxusním dojmem.

Mašle o velikosti cca 10 x 4 cm je složená s plsti a stříbrné pěnovky a pečlivě obšitá, po jednom drobounkém korálku za druhým. Korálky jsou jištěné nití nadvakrát a nemají šanci se rozutíkat.

Broušené kameny jsou lepené speciálním lepidlem pro taneční oděvy od anglického výrobce.

 je upevněná na jemné pružence, která 

Primárně připevňuji mašličky ke kaučukové čelence vyrobené v EU, která netlačí a nikdy se nezlomí. Kaučuk je suprový nelámací materiál, který je pružný a čelenka se i po několikanásobném použití, jako je ohýbání, natahování kolem pasu, či přetahování mezi princeznami vrací do původního tvaru. Tato čelenka sedne školkovým princezničkám a jejich maminkám. Pro drobnější slečny mám v zásobě o něco menší tenkou plastovou čelenku.

Pro miminka je obvod standardně dodávané pruženky cca 40 cm. Hodně pruží a proto čelenku využijete po delší čas i když miminko vyroste.  Pokud chcete jiný rozměr prosím připište jej do objednávky. Individuálně se domluvíme a cena zůstane stále stejná:-)