Čelenka s dvojitou mašlí růžová a stříbrná

 
  • 1 z 2
 

Že jste hledali něco v těch klasických dívčích barevných kombinacích? Tak už nemusíte nikde šmejdit, právě jste to našli.

Barva
Čelenkový základ
370 Kč 370 Kč 370 Kč 370 Kč    
Kategorie Mouse Princess
 

Ani malá, ani velká - prostě tak akorát, aby ozdobila hlavinku malé lásky.

Čelenky s mašlí jsou u miminek prostě klasika a nejedna maminka na focení, nebo rodinné setkání, nějakou tu parádu pro svoji princezničku pořídí. Alespoň u nás to tak bylo:-)

Chtěla jsem i pro malé lásky vytvořit tak trochu šperk a proto je mašlička do vlasů ozdobená skleněnými broušenými kameny české značky Preciosa a skleněnými Preciosa korálky. Díky tomu se pěkně třpytí a působí čistým a luxusním dojmem.

Mašle o velikosti cca 10 x 4 cm je složená s plsti a stříbrné pěnovky a pečlivě obšitá, po jednom drobounkém korálku za druhým. Korálky jsou jištěné nití nadvakrát a nemají šanci se rozutíkat.

Broušené kameny jsou lepené speciálním lepidlem pro taneční oděvy od anglického výrobce.

 je upevněná na jemné pružence, která 

Primárně připevňuji mašličky ke kaučukové čelence vyrobené v EU, která netlačí a nikdy se nezlomí. Kaučuk je suprový nelámací materiál, který je pružný a čelenka se i po několikanásobném použití, jako je ohýbání, natahování kolem pasu, či přetahování mezi princeznami vrací do původního tvaru. Tato čelenka sedne školkovým princezničkám a jejich maminkám. Pro drobnější slečny mám v zásobě o něco menší tenkou plastovou čelenku.

Pro miminka je obvod standardně dodávané pruženky cca 40 cm. Hodně pruží a proto čelenku využijete po delší čas i když miminko vyroste.  Pokud chcete jiný rozměr prosím připište jej do objednávky. Individuálně se domluvíme a cena zůstane stále stejná:-)