Čelenka myší uši s růžovou mašlí

 
  • 1 z 3
 

Velký uši nééé každé princezně sluší. Jenže malá myší zvědavka má přímo povinnost být ušatá.

Barva
Čelenkový základ
Typ
350 Kč 350 Kč 350 Kč    
Kategorie Mouse Princess
 

..." ten pejsek má jedno ucho nahoru a druhý nakřivo!" Tak to se prosím tady rozhodně nemůže stát.

Dětská čelenka s myšími oušky pro vaše malé všetečky je pečlivě vyrobená z filcu. Ouška z plsti z evropského trhu jsou dobře připevněná k pohodlné čelence a pečlivě obšitá, po jednom drobounkém korálku za druhým. Korálky (kvalitní rokajly známé české značky Preciosa) jsou jištěné nití nadvakrát a nemají šanci se rozutíkat. Pravé ouško je dozdobené něžnou růžovou mašličkou o velikosti 8 x 3 cm se třpytivou květinkou, pro větší šmrnc.

Primárně tvořím myší ouška na kaučukové čelence vyrobené v EU, která netlačí a nikdy se nezlomí. Kaučuk je suprový nelámací materiál, který je pružný a čelenka se i po několikanásobném použití, jako je ohýbání, natahování kolem pasu, či přetahování mezi myškami vrací do původního tvaru. Tato čelenka s ušima sedne školkovým myšičkám a jejich maminkám. Pro drobnější myšky mám v zásobě o něco menší tenkou plastovou čelenku. Ouško má rozměr cca 5,5 x 4,5 cm.

Pokud byste rádi změnili barvu mašle, nebo oušek přidejte prosím poznámku k vaší objednávce. Individuálně se domluvíme a cena zůstane stále stejná:-)

Čelenka poslouží jako originální fotoproprieta, udělá parádu ve školce, na procházce s mámou, na dětské párty, či jiné oslavě. Miluje vaše holčička Mickeyho klubík a přeje si být jako myšička Minie? Tato ouškatá čelenka její přání vyplní.