Čelenka myší uši s puntíkovanou mašlí

 
  • 1 z 3
 

Nastražená ouška - tahle myší princeznička ví, kde se co šustne. 

Barva
Čelenkový základ
Typ
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
330 Kč 330 Kč 330 Kč    
Kategorie Mouse Princess
 

Kdo má doma zvědavku, zvědavou? Skoro všichni? A uši už pro ni máte, ať vás nic nemate?

Dětská čelenka s myšími oušky pro vaše malé všetečky je pečlivě vyrobená z filcu. Ouška z plsti z evropského trhu jsou dobře připevněná k pohodlné čelence a pečlivě obšitá, po jednom drobounkém korálku za druhým. Korálky (kvalitní rokajly známé české značky Preciosa) jsou jištěné nití nadvakrát a nemají šanci se rozutíkat. Pravé ouško je dozdobené něžnou růžovou mašličkou o velikosti 8 x 3 cm se třpytivou květinkou, pro větší šmrnc.

Primárně tvořím myší ouška na kaučukové čelence vyrobené v EU, která netlačí a nikdy se nezlomí. Kaučuk je suprový nelámací materiál, který je pružný a čelenka se i po několikanásobném použití, jako je ohýbání, natahování kolem pasu, či přetahování mezi myškami vrací do původního tvaru. Tato čelenka s ušima sedne školkovým myšičkám a jejich maminkám. Pro drobnější myšky mám v zásobě o něco menší tenkou plastovou čelenku. Ouško má rozměr cca 5,5 x 4,5 cm.

Pokud byste rádi změnili barvu mašle, nebo oušek přidejte prosím poznámku k vaší objednávce. Individuálně se domluvíme a cena zůstane stále stejná:-)

Čelenka poslouží jako originální fotoproprieta, udělá parádu ve školce, na procházce s mámou, na dětské párty, či jiné oslavě. Miluje vaše holčička Mickeyho klubík a přeje si být jako myšička Minie? Tato ouškatá čelenka její přání vyplní.