Čelenka kočičí uši puntíkovaná malinová růžová

 
  • 1 z 3
 

Tahle ouškatá puntíkovaná čelenka je ojedinělý prototyp pro ten tvůj malý prototyp. Tak neváhej a vyzkoušej, co kombinace těchhle dvou prototypů dokáže!

Barva
Čelenkový základ
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
290 Kč 290 Kč 290 Kč    
Kategorie LIMITOVANĚ PRO MALÉ LÁSKY
 

Pin-up kočičí čelenka, to tu ještě nebylo, to se musí dozajista vyzkoušet, co ten prototyp umí.

Čelenka byla zprvu navržená jen pro moji dceru, když ji bavily hry na přítulné mňoukací koťě domácí. Pak nevyhnutelně následoval kočičí kostým na dětském karnevalu no a nyní se čelenka kočičí uši nosí do školky (protože tam takové blyštivé ještě nikdo nemá:-)) a nebo je ta moje kočičanda nosí jen tak pro parádu. Je v nich fakt sladká a když je má na sobě a hodí k tomu ten správný kukuč, odpustím jí i lumpárnu:-)

Protože jsem chtěla, aby kočičí uši na čelence nebyly po nasazení na hlavu jak “pěst na oko”, ale naopak hezky zapadly do celkového vzhledu - prostě byly tak akorát, zvolila jsem velikost jednoho ouška 5,5 x 4,5 cm. Tato velikost vypadá dobře na mimču, větší slečně i mamce.

Ouška z látky a plsti jsou dobře připevněná k pohodlné čelence a pečlivě obšitá, po jednom drobounkém korálku za druhým. Korálky (kvalitní rokajly známé české značky Preciosa) jsou jištěné nití nadvakrát a nemají šanci se rozutíkat. Pro větší šmrnc je kočičí čelenka dozdobená skleněnými broušenými kamínky taktéž Preciosa. Kameny se na čelence nádherně lesknou a jsou lepené speciálním lepidlem pro taneční oděvy od anglického výrobce.

Primárně tvořím kočičí ouška na kaučukové čelence vyrobené v EU, která netlačí a nikdy se nezlomí. Kaučuk je suprový nelámací materiál, který je pružný a čelenka se i po několikanásobném použití, jako je ohýbání, natahování kolem pasu, či přetahování mezi kočičandami vrací do původního tvaru. Tato čelenka s ušima sedne školkovým koťátkům a jejich maminkám. Pro drobnější koťátka mám v zásobě o něco menší tenkou plastovou čelenku.