Květinová čelenka - koruna - pásek, růžová, bílá a černá

 
  • 1 z 4
 

Květinová čelenka z plsti.

Dostupnost Skladem
299 Kč    
Kategorie Květinové čelenky
 

Květinová čelenka nejen pro děti, vaše malé princezny i vysmáté rošťandy, ale i pro mámy a dámy milující květy ve vlasech, je pečlivě vyrobená z filcu v barevné kombinaci růžová, bílá a černá.

Tato filcová květinová koruna se skládá z pěti květů, lístečků a černé taftové stuhy na zavázání. Květinová aplikace do vlasů a stuha mají celkovou délku cca 100 cm (aplikace je dlouhá cca 20 cm, široká cca 7 cm). Může být použita nejen do vlasů, ale i jako pásek.

Nádherná ozdoba v boho stylu, je pro větší šmrnc doplněna drobnou výšivkou ze štrasu a rokajlů. Lesk dodávají kameny Swarovski a Preciosa.

Čelenka či pásek poslouží jako originální fotoproprieta, pro vyladění s mámou na dětské párty, či jiné společenské příležitosti. Vykouzlí taková květinová ozdoba do vlasů u vaší malé lásky ten nejkrásnější úsměv na světě a nedočkavost už, už si ji vzít? U té mé to bezpečně funguje:-) Vyzkoušejte to také:-)

Květinové vlasové doplňky v boho styl jsou toto léto opravdu trendy! Tato se nosí ať už s rozpuštěnými vlásky, nebo zamotaným drdůlkem.