Čelenka s dvojitou mašlí

 
  • 1 z 4
 

Čelenka s dvojitou mašlí nejen pro new born miminka.

Barva
Čelenkový základ
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
330 Kč 330 Kč 330 Kč 330 Kč 330 Kč 330 Kč 330 Kč 330 Kč 330 Kč 330 Kč    
Kategorie Floral Mood
 

Čelenky s mašlí jsou u miminek prostě klasika a nejedna maminka na focení, nebo rodinné setkání, nějakou tu parádu pro svoji princezničku pořídí. Alespoň u nás to tak bylo:-)

Chtěla jsem i pro malé lásky vytvořit tak trochu šperk a proto je mašlička do vlasů ozdobená skleněnými broušenými kameny české značky Preciosa a skleněnými Preciosa korálky. Díky tomu se pěkně třpytí a působí čistým a luxusním dojmem.

Mašle z plsti je pečlivě obšitá, po jednom drobounkém korálku za druhým. Korálky jsou jištěné nití nadvakrát a nemají šanci se rozutíkat.

Dalším materiálem který jsem na mašličky použila je v případě červeno-zlaté a bílo-duhové čelenky plsť a glitrová pevná látka-fólie.

Broušené kameny jsou lepené speciálním lepidlem pro taneční oděvy od anglického výrobce.

Mašle o velikosti cca 10 x 4 cm je upevněná na jemné pružence, která hodně pruží a proto čelenku využijete po delší čas i když miminko vyroste. Obvod standardně dodávané pruženky cca 40 cm, pokud chcete jiný rozměr prosím připište jej do objednávky. Individuálně se domluvíme a cena zůstane stále stejná:-)

Mašli je možné připevnit i ke kaučukové čelence vyrobené v EU, která netlačí a nikdy se nezlomí. Kaučuk je suprový nelámací materiál, který je pružný a čelenka se i po několikanásobném použití, jako je ohýbání, natahování kolem pasu, či přetahování mezi princeznami vrací do původního tvaru. Tato čelenka sedne školkovým princezničkám a jejich maminkám. Pro drobnější slečny mám v zásobě o něco menší tenkou plastovou čelenku.