Čelenka s dvojitou mašlí světle růžová a stříbrná

 
  • 1 z 3
 

Pribiňáček, svatební šaty, obýváková stěna, nebo tahle mašle. Poznáš, co mají společného?

Barva
Čelenkový základ
370 Kč 370 Kč 370 Kč 370 Kč    
Kategorie Floral Mood
 

Smetanová decentka, ale nějaký ten šajn prostě musí být.

Čelenky s mašlí jsou nejen u miminek prostě klasika a skoro každá maminka na focení, nebo rodinné setkání, nějakou tu parádu pro svoji princezničku pořídí. Alespoň u nás to tak bylo:-)

Chtěla jsem i pro malé lásky vytvořit tak trochu šperk a proto je mašlička do vlasů ozdobená skleněnými broušenými kameny české značky Preciosa a skleněnými Preciosa korálky - rokajly. Díky tomu se pěkně třpytí a působí čistým a luxusním dojmem.

Smetanově bílá plsť je pečlivě obšitá čirými rokajly, po jednom drobounkém korálku za druhým. Korálky jsou jištěné nití nadvakrát a nemají šanci se rozutíkat. Další použitý materiál na mašli je jemně růžová glitrová fólie a koženka stříbrné barvy.

Broušené kameny jsou lepené speciálním lepidlem pro taneční oděvy od anglického výrobce.

Primárně připevňuji mašličky ke kaučukové čelence vyrobené v EU, která netlačí a nikdy se nezlomí. Kaučuk je suprový nelámací materiál, který je pružný a čelenka se i po několikanásobném použití, jako je ohýbání, natahování kolem pasu, či přetahování mezi princeznami vrací do původního tvaru. Tato čelenka sedne školkovým princezničkám a jejich maminkám. Pro drobnější slečny mám v zásobě o něco menší tenkou plastovou čelenku. Pro miminka jemnou pruženku o obvodu 40 cm.