Čelenka s dvojitou mašlí bílo-růžová

 
  • 1 z 4
 

Cože? Zase mašle jako z reklamy na cukrkandl? Jenže my milujem ty naše sladký bejbátka a princezničky a kdy jindy jim tu růžovou nacpat že?   

Barva
Čelenkový základ
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
370 Kč 370 Kč 370 Kč 370 Kč    
Kategorie Floral Mood
 

Ano přiznávám, dřív jsem měla růžovou za diagnózu, a teď jsem sama postižená:-) Prostě to k těm holčičkám patří.

Čelenky s mašlí jsou prostě klasika a nejedna maminka na focení, nebo rodinné setkání, nějakou tu parádu pro svoji princezničku pořídí. Alespoň u nás to tak bylo:-)

Chtěla jsem i pro malé lásky vytvořit tak trochu šperk a proto je mašlička do vlasů ozdobená skleněnými broušenými kameny české značky Preciosa a skleněnými Preciosa korálky. Díky tomu se pěkně třpytí a působí čistým a luxusním dojmem.

Růžová látka na mašli je zpevněná plstí díky nažehlenému vlizelínu a pečlivě obšitá, po jednom drobounkém korálku za druhým. Korálky jsou jištěné nití nadvakrát a nemají šanci se rozutíkat.

Broušené kameny jsou lepené speciálním lepidlem pro taneční oděvy od anglického výrobce.

Primárně připevňuji mašličky velikosti cca 10 x 4 cm ke kaučukové čelence vyrobené v EU, která netlačí a nikdy se nezlomí. Kaučuk je suprový nelámací materiál, který je pružný a čelenka se i po několikanásobném použití, jako je ohýbání, natahování kolem pasu, či přetahování mezi princeznami vrací do původního tvaru. Tato čelenka sedne školkovým princezničkám a jejich maminkám. Pro drobnější slečny mám v zásobě o něco menší tenkou plastovou čelenku, pro miminka jemnou pruženku o obvodu 40 cm.