Čelenka s dvojitou mašlí bílá a světle růžová

 
  • 1 z 2
 

Má mašli, aby ji našli. Poznávací znamení vyřešeno a jde se na dobrůtku ladit pohodičku.

 

Barva
Čelenkový základ
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
370 Kč 370 Kč 370 Kč 370 Kč    
Kategorie Floral Mood
 

Ani malá, ani velká - prostě tak akorát, aby ozdobila hlavinku malé lásky.

Čelenky s mašlí jsou nejen u miminek prostě klasika a skoro každá maminka na focení, nebo rodinné setkání, nějakou tu parádu pro svoji princezničku pořídí. Alespoň u nás to tak bylo:-)

Chtěla jsem i pro malé lásky vytvořit tak trochu šperk a proto je mašlička do vlasů ozdobená skleněnými broušenými kameny české značky Preciosa a skleněnými Preciosa korálky - rokajly. Díky tomu se pěkně třpytí a působí čistým a luxusním dojmem.

Bílá plsť je pečlivě obšitá čirými rokajly, po jednom drobounkém korálku za druhým. Korálky jsou jištěné nití nadvakrát a nemají šanci se rozutíkat. Další použitý materiál na mašli je glitrová jemně růžová fólie.

Broušené kameny jsou lepené speciálním lepidlem pro taneční oděvy od anglického výrobce.

Primárně připevňuji mašličky ke kaučukové čelence vyrobené v EU, která netlačí a nikdy se nezlomí. Kaučuk je suprový nelámací materiál, který je pružný a čelenka se i po několikanásobném použití, jako je ohýbání, natahování kolem pasu, či přetahování mezi princeznami vrací do původního tvaru. Tato čelenka sedne školkovým princezničkám a jejich maminkám. Pro drobnější slečny mám v zásobě o něco menší tenkou plastovou čelenku a pro úplně nejmenší robátka upevňuji mašličku na jemnou pruženku o obvodu cca 40 cm.