Čelenka s dvojitou mašlí černo-zlatá

 
  • 1 z 2
 

Jamesi Bondovi by mrkalo zlaté oko při pohledu na tuhle krásku do vlasů.

Barva
Čelenkový základ
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
370 Kč 370 Kč 370 Kč 370 Kč    
Kategorie Dreaming Butterfly
 

Pozor nebezpečí, tahle mašle do vlasů může aktivovat čenichadlo lesklých kovů, i když se jedná o zlatý plagiát!

Čelenky s mašlí jsou prostě klasika a nejedna maminka na focení, nebo rodinné setkání, nějakou tu parádu pro svoji princezničku pořídí. Alespoň u nás to tak bylo:-)

Chtěla jsem i pro malé lásky vytvořit tak trochu šperk a proto je mašlička do vlasů ozdobená skleněnými broušenými kameny české značky Preciosa a skleněnými Preciosa korálky. Díky tomu se pěkně třpytí a působí čistým a luxusním dojmem.

Plsť je na mašli pečlivě obšitá, po jednom drobounkém korálku za druhým. Korálky jsou jištěné nití nadvakrát a nemají šanci se rozutíkat.Dojem luxusu vytváří zlatá koženka a glitrová fólie.

Broušené kameny jsou lepené speciálním lepidlem pro taneční oděvy od anglického výrobce.

Primárně připevňuji mašličky o velikosti cca 10 x 4 cm ke kaučukové čelence vyrobené v EU, která netlačí a nikdy se nezlomí. Kaučuk je suprový nelámací materiál, který je pružný a čelenka se i po několikanásobném použití, jako je ohýbání, natahování kolem pasu, či přetahování mezi princeznami vrací do původního tvaru. Tato čelenka sedne školkovým princezničkám a jejich maminkám. Pro drobnější slečny mám v zásobě o něco menší tenkou plastovou čelenku.A pro miminka lze mašli upevnit na jemnou pruženku o obvodu 40 cm (pokud chcete jiný rozměr prosím připište jej do objednávky. Individuálně se domluvíme a cena zůstane stále stejná:-)