Čelenka s dvojitou mašlí černo-zlatá

 
  • 1 z 2
 

Jamesi Bondovi by mrkalo zlaté oko při pohledu na tuhle krásku do vlasů.

Barva
Čelenkový základ
370 Kč 370 Kč 370 Kč 370 Kč    
Kategorie Dreaming Butterfly
 

Pozor nebezpečí, tahle mašle do vlasů může aktivovat čenichadlo lesklých kovů, i když se jedná o zlatý plagiát!

Čelenky s mašlí jsou prostě klasika a nejedna maminka na focení, nebo rodinné setkání, nějakou tu parádu pro svoji princezničku pořídí. Alespoň u nás to tak bylo:-)

Chtěla jsem i pro malé lásky vytvořit tak trochu šperk a proto je mašlička do vlasů ozdobená skleněnými broušenými kameny české značky Preciosa a skleněnými Preciosa korálky. Díky tomu se pěkně třpytí a působí čistým a luxusním dojmem.

Plsť je na mašli pečlivě obšitá, po jednom drobounkém korálku za druhým. Korálky jsou jištěné nití nadvakrát a nemají šanci se rozutíkat.Dojem luxusu vytváří zlatá koženka a glitrová fólie.

Broušené kameny jsou lepené speciálním lepidlem pro taneční oděvy od anglického výrobce.

Primárně připevňuji mašličky o velikosti cca 10 x 4 cm ke kaučukové čelence vyrobené v EU, která netlačí a nikdy se nezlomí. Kaučuk je suprový nelámací materiál, který je pružný a čelenka se i po několikanásobném použití, jako je ohýbání, natahování kolem pasu, či přetahování mezi princeznami vrací do původního tvaru. Tato čelenka sedne školkovým princezničkám a jejich maminkám. Pro drobnější slečny mám v zásobě o něco menší tenkou plastovou čelenku.A pro miminka lze mašli upevnit na jemnou pruženku o obvodu 40 cm (pokud chcete jiný rozměr prosím připište jej do objednávky. Individuálně se domluvíme a cena zůstane stále stejná:-)