Čelenka kočičí uši

 

Každé správné kotě, musí mít ta správná ouška. A tahle ouška jsou vážně ty nejsprávnější. Nikde jinde taková správňácká nenajdete. A tak je to správně.

Barva
Čelenkový základ
Typ
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
240 Kč 310 Kč 330 Kč 240 Kč 310 Kč 330 Kč 240 Kč 310 Kč 330 Kč 240 Kč 310 Kč 330 Kč od 240 Kč    
Kategorie Cat Lady
 

Tato nejsprávnější čelenka s kočičíma ušima pod sluncem není jen tak ledajaká, mohou na ní vykvést i květiny, nebo na ní přistane mašle. A když půjde vaše kotě ven, může na nich  v pohodě přistát i beruška. 

Čelenka byla zprvu navržená jen pro moji dceru, když ji bavily hry na přítulné mňoukací koťě domácí. Pak nevyhnutelně následoval kočičí kostým na dětském karnevalu no a nyní se čelenka kočičí uši nosí do školky (protože tam takové blyštivé ještě nikdo nemá:-)) a nebo je ta moje kočičanda nosí jen tak pro parádu. Je v nich fakt sladká a když je má na sobě a hodí k tomu ten správný kukuč, odpustím jí i lumpárnu:-)

Protože jsem chtěla, aby kočičí uši na čelence nebyly po nasazení na hlavu jak “pěst na oko”, ale naopak hezky zapadly do celkového vzhledu - prostě byly tak akorát, zvolila jsem velikost jednoho ouška 5,5 x 4,5 cm. Tato velikost vypadá dobře na mimču, větší slečně i mamce.

Nachystaná je pro vás i varianta s mašlí, nebo květinkami. Mašle na pravém kočičím oušku má rozměry 8 x 3 cm a květiny ve dvojí velikosti mají průměr 4,5 cm a 3,5 cm a ve svém středu mají drobnou výšivku. Pokud byste rádi změnili barvu mašle, nebo květin přidejte prosím poznámku k vaší objednávce. Individuálně se domluvíme a cena zůstane stále stejná:-)

Ouška z plsti jsou dobře připevněná k pohodlné čelence a pečlivě obšitá, po jednom drobounkém korálku za druhým. Korálky (kvalitní rokajly známé české značky Preciosa) jsou jištěné nití nadvakrát a nemají šanci se rozutíkat. Pro větší šmrnc je kočičí čelenka dozdobená skleněnými broušenými kamínky taktéž Preciosa. Kameny se na čelence nádherně lesknou a jsou lepené speciálním lepidlem pro taneční oděvy od anglického výrobce.

Primárně tvořím kočičí ouška na kaučukové čelence vyrobené v EU, která netlačí a nikdy se nezlomí. Kaučuk je suprový nelámací materiál, který je pružný a čelenka se i po několikanásobném použití, jako je ohýbání, natahování kolem pasu, či přetahování mezi kočičandami vrací do původního tvaru. Tato čelenka s ušima sedne školkovým koťátkům a jejich maminkám. Pro drobnější koťátka mám v zásobě o něco menší tenkou plastovou čelenku.