Čelenka kočičí uši bílá s květinami

 
  • 1 z 2
 

To jako vážně kočičí uši i kvetou? No jasně!! Máme neobyčejné možnosti a správná koťata a kočičandy se nebojí to prubnout.

 

Barva
Čelenkový základ
Typ
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
390 Kč 390 Kč 390 Kč 390 Kč    
Kategorie Cat Lady
 

Hmmm...jen co si ta čičina polenošila trošku na sluníčku, lup a už jí za uchem vykvetlo pár kvítků. Bílá ouška jsou top k jakémukoliv barevně vydařenému outfitu.

Protože jsem chtěla, aby kočičí uši na čelence nebyly po nasazení na hlavu jak “pěst na oko”, ale naopak hezky zapadly do celkového vzhledu - prostě byly tak akorát, zvolila jsem velikost jednoho ouška 5,5 x 4,5 cm. Tato velikost vypadá dobře na mimču, větší slečně i mamce. Pokud byste rádi změnili barvu květin, přidejte prosím poznámku k vaší objednávce. Individuálně se domluvíme a cena zůstane stále stejná:-)

Ouška z plsti jsou dobře připevněná k pohodlné čelence a pečlivě obšitá, po jednom drobounkém korálku za druhým. Korálky (kvalitní rokajly známé české značky Preciosa) jsou jištěné nití nadvakrát a nemají šanci se rozutíkat. Pro větší šmrnc je kočičí čelenka dozdobená skleněnými broušenými kamínky taktéž Preciosa. Kameny se na čelence nádherně lesknou a jsou lepené speciálním lepidlem pro taneční oděvy od anglického výrobce.

Primárně tvořím kočičí ouška na kaučukové čelence vyrobené v EU, která netlačí a nikdy se nezlomí. Kaučuk je suprový nelámací materiál, který je pružný a čelenka se i po několikanásobném použití, jako je ohýbání, natahování kolem pasu, či přetahování mezi kočičandami vrací do původního tvaru. Tato čelenka s ušima sedne školkovým koťátkům a jejich maminkám. Pro drobnější koťátka mám v zásobě o něco menší tenkou plastovou čelenku.

U mne jsou na správné adrese všechny maminky, které chtějí ozdobit hlavinku svého dítka (nebo svoji vlastní) kočičími oušky, která jsou originální, ručně vyráběná z kvalitních a osobně vyzkoušených materiálů a která vydrží více, než jednu sezónu.